| Categorie | Aggregaat |
|---|---|
| Stocknumber | 0006837 |
| Prijs (ex btw) | € 39.950,- |
| Brandstof | Diesel |
| Bedrijfsuren | 278 h |
| Vermogen (kva) | 800 kVA |
| Vermogen | 691 kW (940 PK) |
| Voedingsspanning | 399 V |
| Gewicht | 7.000 kg |
| Lengte | 500 cm |
| Breedte | 210 cm |
| Hoogte | 220 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Stuur een bericht +31 (0)416 35 3848