| Category | Generator set |
|---|---|
| Year | 2026 |
| Stocknumber | 0006852 |
| Price (ex btw) | € 14.950,- |
| Fuel | Diesel |
| Power (kva) | 50 kVA |
| Power | 47 kW (64 PK) |
| Supply voltage | 400 V |
| Weight | 1.061 kg |
| Length | 242 cm |
| Width | 102 cm |
| Height | 181 cm |
| General state | Very good |
| Technical state | Very good |
| Optical state | Very good |
Send a message +31 (0)416 35 3848