| Categorie | Aggregaat |
|---|---|
| Bouwjaar | 2026 |
| Stocknumber | 0006843 |
| Prijs (ex btw) | € 2.275,- |
| Brandstof | Benzine |
| Vermogen (kva) | 8 kVA |
| Voedingsspanning | 400 V |
| Gewicht | 78 kg |
| Lengte | 76 cm |
| Breedte | 55 cm |
| Hoogte | 56 cm |
| Algemene staat | Zeer goed |
| Technische staat | Zeer goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Stuur een bericht +31 (0)416 35 3848