| Categorie | Motor |
|---|---|
| Stocknumber | 0006860 |
| Prijs (ex btw) | € 3.750,- |
| Brandstof | Overig |
| Vermogen | 96 kW (130 PK) |
| Gewicht | 300 kg |
| Lengte | 120 cm |
| Breedte | 70 cm |
| Hoogte | 95 cm |
| Algemene staat | Goed |
| Technische staat | Goed |
| Optische staat | Zeer goed |
Stuur een bericht +31 (0)416 35 3848